Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 99 Kč

nebo

Roční předplatné za 599 Kč

Více informací...

Objednat...

Dražba Osarus, kde byla zakoupena Syrenka nebo Mysak Miky

Dražba Osarus, kde byla zakoupena Syrenka nebo Mysak Miky
Mysak Miky vítězí v class 3 v Deauville - foto Osarus

30.srpna proběhne dražba společnosti Osarus, z níž do středoevropského regionu již putovalo několik zajímavých koní.

Dražba ročků společnosti OSARUS

Dražby společnosti OSARUS zatím nebyly tak vyhledávané, ale již řada koní zde nakoupených se uplatnila na našich drahách. Z této držby ročků do střední Evropy putovalo zatím jen 18 koní, ale byla mezi nimi třeba klasická vítězka na Slovensku Syrenka nebo dvojnásobný vítěz z Francie se ziskem téměř 55.000 euro Mysak Miky, který se ve Francii chytnul na distancích okolo 2000 metrů, kde má rating 34,5 kg. V tréninku Václava Luky běhal i užitečný vytrvalec Ideal Man.

Touto dražbou prošla i pozdější vítězka Českého derby Blessed Kiss. Nabídka 3.000 € tehdy nestačila a byla prodána až následující rok na breez-up dražbě Osarusu za 19.000 €.

Z nejúspěšnějších koní zakoupených na této dražbě je vítěz Champions Sprint Stakes (Gr.1) v Ascotu Sand Of Mali, zakoupený zde jako roček za 20.000 €. Aktuálně jeden z nejlepších supervytrvalců Trueshan, vítěz Champions Long Distance Cupu (Gr.2) a Goodwood Cupu (Gr.1), stál 8.000 €. Cena druhé z Poule d'Essai des Pouliches Couer de Beauté byla 30.000 €, vítězka amerických Del Mar Oaks (Gr.1) na trávě Fatale Bere stála 14.000 €.

Na dražbě bude nabídnuto i pět potomků plemeníka Shamalgana, který dal v prvním ročníku po návratu do Francie na Haras de Grandcamp německou klasickou vítězku Toskana Belle, která začátkem července ofenzivním stylem vyhrála Preis der Diana.

Držba se koná v úterý 30.srpna na závodišti La Teste-De-Buch cca 50 km od Bordeaux.

Pokud máte na dražbě zájem nakupovat, tak kontaktujte Tomáše Jandu – tel. 724238217, mail t.janda@atlas.cz

KATALOG