Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 149 Kč

nebo

Roční předplatné za 899 Kč

Více informací...

Objednat...

Jaroslav Fabris: Ve Varech počkejte na supervytrvalce

Jaroslav Fabris: Ve Varech počkejte na supervytrvalce

Tradičním dnem evropské šlechty odstartuje sezóna v Karlových Varech, kde jsem našel tip do závěrečného dostihu.

 

SISI POP   1-4   3:1

Karlovy Vary (sobota) – 13:45 - 6. dostih

Tipsport   1 bod

O tomto dostihu jsem psal rozbor, takže se nebudu dlouze opakovat. Souhlasím, že favoritkou je Santin, ale u všech ostatních je nějaké „ale“. U Sisi Pop je to dlouhá pauza, ovšem vzhledem k tréninkové centrále to nemusí být takový problém, takže favoritku může potrápit. Dále už se mi zdá situace vyrovnanější.

Pro duo CheminéeKerabush vypadá distance příliš dlouhá. Zkušení harcovníci Shadow Moon a Roony jí prostojí, ale podle poměru váha/handicap nevychází nejlépe a progres se od nich čekat nedá. Poetik bude teprve debutovat a Anjolli se zatím nechytil ani v pětkách.

Právě s Anjollim se o pozici největšího outsidera dělí SISI POP, který toho ale ukázal výrazně více. Předloni totiž lehce vyhrál čtyřkovou cenu při EJC a zdálo se, že půjde ještě nahoru. Zdravotní problémy ale způsobily, že od té doby vyběhl jen dvakrát. Před loňskou sezónou navíc změnil trenéra, když se z šampionské centrály Václava Luky přestěhoval k trenérce Tamaře Křídlové. I tak si myslím, že ukázal dost třídy, aby tady mohl většinu soupeřů porazit.

Při jediném loňském startu sice skončil s odstupem poslední, ale koncem října sezónu zahajoval proti rozběhaným koním, zatímco tentokrát má dostih v nohách pouze Roony. Tehdy v trojkovém handicapu narazil na lepší soupeře a závěr vypustil. Navíc ho můžou probrat stínidla, s nimiž byl naposled v srpnu 2017 druhý právě v Karlových Varech.

Vzhledem ke zmíněným rizikům doporučím sázku za menší vklad, když férový kurz bych viděl o půl bodu níže.

 

Statistika tipů od roku 2018:

tipů: 10, správných tipů: 4, vsazeno: 17 bodů, vyplaceno: 58 bodů, zisk: + 41 bodů

nejvyšší kurz: Mormill 35:1