Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 149 Kč

nebo

Roční předplatné za 899 Kč

Více informací...

Objednat...

Osarus nabízí dva sourozence derby vítězů

Osarus nabízí dva sourozence derby vítězů

274 ročků je v katalogu dražby společnosti OSARUS, která se koná 4.-5.9.2018 ve Francii na závodišti La Teste-De-Buch cca 50 km od Bordeaux.

V katalogu jsou ročci po špičkových plemenících jako např. po Siyouni, Dabirsim, Wootton Bassett, Le Havre, Lethal Force, War Command, Gleneagles, Camelot, Kendargent, Olympic Glory, Anodin, Charm Spirit, No Nay Never, atd. nebo i po ve středoevropském regionu úspěšných Planteur (otec vítězky slovenské jarní ceny klisen Wild Love), Excelebration, Candord Cliffs, Hurricane Run, Manduro, atd.

V katalogu najdeme i mnoho koní s vazbou na náš turf. Například lot 39 je polosestra vítěze Slovenského derby Rocky of Gracie. Lot 61 je pak dokonce pravá sestra letošního Slovenského derby vítěze MON CHERI, který se umístil ve Velké jarní ceně v Praze. Lot 69 je polobratr výborného Sinbada, který v tréninku Václava Luky získal přes 2,5 milionu korun a celkem za kariéru dokonce přes 4 miliony. Lot 103 je polobratr nadějného Mandachala. Lot 108 je polosestra mnohonásobně jedničkově umístěného Almond Magic, který poté dvakrát vyhrál ve Francii. Lot 139 je z rodiny Gd.1 vítěze v Itálii Broughtona a jedničkového vítěze na rovině i překážkách BUONARROTIho. Lot 213 je polosestra výborného PRINCE ORPENa. Lot 262 je polosestra Greaty Lion, která během dvou měsíců v tréninku Václava Luky získala dvě vítězství ve Francii a celkově již vydělala přes 2 milióny korun.

Osarus je poměrně nová dražební společnost, která nabízí kvalitu za rozumné ceny. Její dražby jsou stále populárnější. Během krátké historie dražbami Osarus prošlo již mnoho špičkových koní jako například Sands Of Mali (vítěz Gimcrack Stakes Gr.2, Sandy Lane Stakes Gr.2, 2.Commonwealth Cup Gr.1), Coeur De Beauté vítěz Gr.3 Prix Imprudence, 2. The Gr.1 Poule d'Essai des Pouliches 2018. Itsinthepost vítěz 10 dostihů včetně 7x Gr.2, vydělal přes 1.2 milionu dolarů, Flamboyant vítěz 6 dostihů a více jak 1 milionu dolarů, Fatale Bere vítěz Gr.3 Providencia Stakes. A zapomenout nesmíme ani na letošní Derby vítězku BLESSED KISS, která následně doběhla po špatném průběhu těsně druhá ve Slovenském Derby.

(reklamní sdělení)

KATALOG

Kontakt: +33 (0)2 61 75 00 27, infos@osarus.com