Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 149 Kč

nebo

Roční předplatné za 899 Kč

Více informací...

Objednat...

Rozbory dostihů: Most - 12. 7.

Rozbory dostihů: Most - 12. 7.

Rozbory dostihů na čtvrtek 12. července v Mostě.

11:30 - 1.dostih - Prix de Longchamp

R - handicap III.kat. - 3+ - 1600 m - 60 000 Kč

1 WOVKA(IRE), 4 Antoine Subias 51,0 – Minule zklamal v roli favorita, ale nemusela mu sednout kombinace kratší distance a pomalého úvodu. V obou mosteckých startech zaběhl slušně, takže by to tentokrát mělo být lepší.

2 SURIKATA, 5 ž. Jan Verner 54,0 – Poslední negativní start absolvovala v těžké ceně. Předtím na ní byl v handicapech spoleh. Většinou ale startuje v Chuchli, když v Mostě se přestavila pouze jednou před dvěma lety.

3 MAMBO, 3 ž. Jiřina Andrésová 51,0 – Minule nespěla ve stejné ceně jako Surikata. Předtím jistě vyhrála handicap a jako nepříliš otestovaná klisna se slušným původem může mít rezervy. V Mostě se představí poprvé.

4 ECHO RULES(IRE), 9 s ž. Jiří Chaloupka 58,0 – Sezónu zahájil lehkým vítězstvím. Jednalo se ale o cenu, kde své soupeře výrazně převyšoval. Teď se vrací do handicapu, v nichž se mu loni příliš nedařilo. 

5 TROPICAL BOND, 7 b Adam Florian 60,5 – Po zimní změně trenéra se mu daří. Neuspěl pouze před 12 dny, ale to proti němu hrála distance a vysoká hmotnost. Tady se dá znovu čekat mezi nejlepšími.

6 RAPET(IRE), 3 žk. David Liška 57,5 – Vítězka Deylova memoriálu při handicapové premiéře zklamala, ale zas tak moc neztrácela. Distance je sice na hraně, ale v Mostě a na rychlejší dráze by jí měla zvládnout.

7 OCARA(GER), 6 ž. Jiří Palík 56,0 – Letos startuje pouze v cenách. Před rokem skončila v tomto dostihu přes vyšší rating čtvrtá, ale zkraje června jí porazila trojice nynějších soupeřů, s nimiž by poměr sil otočit neměla.

8 KISSI STURM, 4 j ž. Jakub Pavlíček 61,0 – Také on letos startuje pouze v cenách. Posledně prohrál s Merellou a Tropical Bondem, což asi bude platit i tentokrát.

9 ANSHOA, 5 bj ž. Jaromír Šafář 59,5 – Poslední forma padá na vrub špatného startu. V Mostě loni dvakrát vyhrála. Při posledním startu v handicapu zvítězila, ale tehdy těžila z úlevy jezdkyně a stále je o 1,5 kg výše.

10 HYACINT(GER*), 9 b ž. Kateřina Hlubučková 51,5 – Posledně po bezmála tříleté pauze dokázal zvítězit. Stalo se tak ale na „dvanáctce“, která je jeho parketou. Loňský pokus na míli dopadl neúspěšně.

11 MERELLA(SWI), 6 Beysim Ferhanov 58,5 – Zvítězila pouze při debutu, ale je na ní spoleh. Více by jí sedla delší distance, když k úspěchu na míli potřebuje rychlé tempo. Toho se dočkala v Mostě zkraje června, kdy navzdory dlouhé pauze podala dobrý výkon.

Tipařův verdikt: Při návratu na míli by měl být zpátky ve hře tempař Tropical Bond. S ním se během června dvakrát utkala Merella a podle mostecké formy by to mezi nimi mělo být vyrovnané. Očekávaná rychlá dráha ale hraje spíše pro Tropical Bonda. Pevnější podklad preferuje RAPET, a i když při vstupu do handicapu trochu zklamala, tady může dojem napravit. Dojem z posledního startu by měl vylepšit její tréninkový kolega Wovka. (jf)

 

12:00 - 2.dostih - Prix de Deauville

R - handicap IV.kat. - 3+ - 1600 m - 40 000 Kč

1 LADY PULPIT, 4 ž. Jiřina Andrésová 49,0 – Oproti loňsku naznačila letos jisté zlepšení, na dotaci v handicapech nižší kategorie to ale stačilo jen jednou. 4 kg přes váhu též nejsou doporučením.

2 ROLALIZA, 3 b ž. Jan Verner 55,5 – Ve všech letošních startech ukázala stabilní formu. Při handicapovém debutu ve Varech čtvrtá a něco podobného by mohla zvládnout i tady. Oproti minulému startu by opět měla mít beránky.

3 ARMANNO, 7 am. Ivana Machačová, MVDr. 53,0 – V Mostě zvítězil dvakrát po sobě v amatérských dostizích. Naposledy ve Varech podlehl tempu, které sám nastavil, tady ale může být tato taktika účinnější.

4 ALHAMRA(FR), 3 s ž. Vendula Korečková 54,0 – Ve dvou dosavadních handicapových startech se umístila. 4 kg přes váhu nejsou optimální, není ale ještě zcela prověřená.

5 LADY`S MAN, 6 žk. David Liška 55,5 – V neděli ve Slušovicích třetí ve slaběji obsazeném handicapu. Vloni se v Mostě ukázal čtyřikrát a mnoho soupeřů v těchto startech nepředběhl. NESTARTUJE.

6 CADBEE, 6 s ž. Pavlína Filipová 53,0 – Při svém posledním startu na Hipodromu naběhal hodně metrů navíc. Vloni tu byl v podobném handicapu třetí a i tentokrát by měl mít slušné vyhlídky na zisk dotace.

7 MARIONEL(IRE), 5 ž. Jiří Chaloupka 63,5 – Letošní dva starty asi měly být přípravou na překážkovou kampaň. Teď se vrací na trať, která mu byla dříve bližší, aktuální forma je ale otázkou.

8 HERBEBOIS, 8 ž. Martina Havelková 50,5 – Letos bral několikrát dotaci, v dostizích ale příliš vidět nebyl. Jeho rating už je dost nízko na to, aby se chytil, v Mostě ale běžel jen jednou ve své kariéře.

9 LAFRANCO, 9 s ž. Jaromír Šafář 60,0 – Posledně ve Varech si na špici moc klidu neužil. Most by mu měl sedět, na mílové trati se ale ukáže po více jak čtyřech letech.

10 LYSYANARGENT(FR), 4 ž. Kateřina Hlubučková 55,0 – V dobré formě v posledních třech startech. Tady by bez peněz odejít neměl, i když jeho koncovce profil místní dráhy moc nenahrává.

11 GOOD SIGN(FR), 4 ž. Jiří Palík 60,5 – Slušně běhal jako dvouletý, vloni se pak bez úspěchu zúčastnil i Derby trialu. Z jeho letošních dvou startů těžko něco usuzovat a nejasné je i jeho distanční optimum.

12 COOL WHISKEY(IRE), 9 Adam Florian 56,0 – Po několikaleté pauze se mu podařilo zařadit do handicapu. V Chuchli na sprintu ukázal pěknou koncovku, tuto formu ale pak následně nepotvrdil.

Tipařův verdikt: U každého z pole je více otazníků. Odpovědí na ně může být ROLALIZA, která ukazuje v aktuální sezóně stabilní formu, mostecká dráha by jí měla vyhovovat a oproti minulému startu by měla mít opět beránky. (fm)

 

12:30 - 3.dostih - Prix de Maisons-Laffitte

R - handicap IV.kat. - 3+ - 2000 m - 40 000 Kč

1 MISS REEMEYA(FR), 5 Beysim Ferhanov 55,0 – Letos pravidelně sbírá umístění, ale startovala převážně na menších drahách a tady narazí na silnější soupeře. S ubráním metrů by se měla vyrovnat, když loni v Mostě slušně zaběhla i na míli.

2 MARKER SUN, 9 ž. Jiřina Andrésová 51,5 – Letos je na něj spoleh. Naposled sice skončil až osmý, ale jednalo se o těsný doběh a v závěru neměl příliš prostoru. V poslední době preferuje delší dostihy, ovšem v Mostě zvítězil i na míli. NESTARTUJE.

3 RABBIT FOCUS(IRE), 5 Nikola Petrlík 62,5 – Letos startoval pouze na menších drahách, na nichž dvakrát zvítězil. Jednalo se ale o slabší dostihy a jeho handicap šel nahoru.  

4 MATYSEK(IRE), 5 ž. Vendula Korečková 59,0 – Ve Varech skončil před měsícem v podobném dostihu třetí. S Modewarre prohrál o délku a váhy se mění o 2,5 kg v jeho prospěch, takže poměr sil může být opačný. V Mostě ale absolvoval jen jeden negativní start.

5 RUMBA, 7 ž. Pavlína Filipová 58,0 – V podobných dostizích je na ní spoleh. Letos se ve všech třech mosteckých startech vešla na tabuli, což by se jí mělo podařit i tentokrát.

6 MODEWARRE(IRE), 4 b ž. Jiří Chaloupka 58,5 – Po dvou startech v těžkých cenách vstoupil do handicapu vítězně. Jako nepříliš prověřený kůň se může s přídavkem za tento úspěch vyrovnat.

7 SAPIENTI, 3 ž. Jaromír Šafář 61,0 – V dostizích pro nezvítězivší šel postupně nahoru, když se posledně v Mostě z této skupiny vyčlenil. Při prvním startu proti starším koním ponese dost kilo, ale ještě může mít rezervy.

8 QUEST ROYAL(SRB), 7 Adam Florian 58,5 – Přestože preferuje trochu delší distance, začátkem června prohrál v podobném dostihu s Rumbou jen o půl délky. Díky úlevě jezdce jí může porážku vrátit. NESTARTUJE.

9 JOHANNES KEPLER(GB), 10 žk. David Liška 59,0 – Letos absolvoval jen dva negativní starty, ale zvlášť v Lysé měl špatný průběh. I když věk zastavit nelze, se silnějším jezdcem ho odepisovat nelze.

10 ELLA(FR), 6 ž. Martina Havelková 50,5 – V posledním startu ukázala zlepšení, když v těsném doběhu ztrácela jen délku na druhé místo. Ubrání metrů je plusem, ale s Mostem má jen dvě negativní zkušenosti.

11 ONDREÁŠ, 5 ž. Martin Laube 55,5 – Od vítězného vstupu do sezóny na dotaci nedosáhl, ale zas tak špatně neběhá. V Mostě zkraje června skončil délku za Rumbou a váhy se mění o 3,5 kg v jeho prospěch.

12 WHITE GHOST, 7 Antoine Subias 64,5 – V Mostě zaběhnout umí, ale po jistém vítězství v Chuchli se dostala na životní maximum. Dalším mínusem je zkrácení distance.

Tipařův verdikt: Dobře vypadá dvojice koní, kteří toho mnoho nenaběhali, takže ještě nemusí být podchycení. Modewarre půjde na start pošesté a handicapovou premiéru proměnil ve vítězství. Tříletý SAPIENTI dokonce vyběhne teprve počtvrté a na jeho straně jsou i pozitivní zkušenosti s mosteckou dráhou. Z ostatních dobře vychází Matysek. (jf)

 

13:00 - 4.dostih - Prix de Saint-Cloud

R - handicap V.kat. - 3+ - 2200 m - 20 000 Kč

1 LADAR, 6 Antoine Subias 60,5 – V loňské sezóně zaznamenal dva triumfy, ukončil jí ale už v červnu. V té aktuální se zatím do formy nedostal a nepomohlo mu zatím ani prodloužení distance.

2 CAVIAR SILVER, 4 ž. Kateřina Hlubučková 62,0 – Jeho druhý životní start v rámci EJC nebyl vůbec špatný. Do sezóny ale teprve vstupuje a proti rozběhaným soupeřům to nebude mít snadné.

3 ARTORIUS, 4 ž. Vendula Korečková 57,0 – Vloni na podzim tu bojoval o vítězství a jeho jediný triumf je ještě z delší trati. Poslední běhání naznačuje, že do formy už se dostal.

4 ECOLOGI LOLEK(POL*), 4 ž. Jiří Palík 58,5 – Ve Varech se ke svému prvnímu životnímu vítězství dostal táhlou koncovkou. Řada tehdejších soupeřů tu teď vychází lépe, měl by ale mít ještě prostor k progresu a mírné prodloužení distance mu hraje do karet.

5 FURANO(GB), 6 b am. Jindřich Fabris 58,5 – Naposledy na sedmém místě ztratila na Ecologi Lolka asi dvě délky. Tady by ho mohla porazit, v Mostě se jí ale nikdy příliš nedařilo.

6 LATRIB, 9 s ž. Jan Verner 53,0 – Z Mostu je jeho jediné životní vítězství a letos vydělal peníze v obou dvou startech. Tady to bude mít těžší, distance už je pro něj trochu dlouhá.

7 DEMARKACE, 7 s Michaela Musialová 52,0 – Naposledy nedaleko od vítězného Ecologi Lolka. Jednalo se teprve o její třetí životní start, a pokud bude pokračovat v progresu, měla by být opět někde vepředu.

8 VEGAS LAS, 6 ž. Martin Laube 56,5 -  Ve Varech mu Ecologi Lolek uzmul vítězství na poslední chvíli. Tady by měl mít slušné šance vyřadit se ze skupiny nezvítězivších, většinou ale zaběhne právě jen na lázeňské dráze.

9 MORGAN, 4 Nikola Petrlík 60,5 – Naposledy se z vysokého startovního čísla příliš nedostal do dostihu. Tady má o trochu lepší vstupní post, v Mostě se ale představí poprvé v kariéře.

10 LA SARENNE(FR), 4 žk. David Liška 58,0 – V Chuchli naběhala hodně metrů navíc, přesto neztratila moc na stájového kolegu Artoria. Ani tentokrát však nemá příliš výhodné startovní číslo.

11 LUCIFER, 5 s Daniel Vyhnálek 58,5 – Navzdory tomu, že vyhledává hlavně menší dráhy, držel se ve Varech celkem slušně. Pár jeho tehdejších soupeřů bude nad jeho síly ale nejspíš i tentokrát.

12 LIMONADE(SWI), 7 ž. Jaromír Šafář 57,5 – Naposledy na své oblíbené dráze v Mimoni za Furano i Luciferem. To není forma, která by jí tady posílala dopředu.

Tipařův verdikt: Polovina pole se utkala před měsícem ve Varech v podobném handicapu, a i když Ecologi Lolek tu vychází hůř než většina jeho tehdejších soupeřů, může jít ještě nahoru a z úvah ho nelze vyřazovat. Neprověřená je i DEMARKACE, která tu jako sedmiletá nastoupí ke svému teprve čtvrtému životnímu startu a ve vyrovnaném poli může zaznamenat první triumf. (fm)

 

13:30 - 5.dostih - Prix de Chantilly

R - handicap III.kat. - 3+ - 1200 m - 60 000 Kč

1 STORMICO, 7 j am. Jindřich Fabris 63,0 – Naposled zvítězil na míli, ale to bylo na menší brněnské dráze. Jinak jsou jeho parketou právě sprinty a loni v Mostě zaběhl dobře. Jeho známka je ale na životním maximu.

2 TAPAJO(GER), 6 ž. Jiří Chaloupka 59,5 – Po slabším úvodu sezóny se minule chytil. Útočil ale z chvostu pole, což v Mostě nebývá ideální taktika. Loni sice skončil v Mostě druhý za Benidiction po ofenzivním průběhu, ovšem na „čtrnáctce“ a v menším poli nebyl takový boj o pozice.

3 CUNAMI, 3 bj žk. Denisa Sikorová 56,0 – Na Slovensku se jí mezi jedničkovými klisnami nedařilo, ale vstup do handicapu byl povedený. Po startu byla chtivá, takže další ubrání metrů může být plusem. Na druhou stranu minule se dopředu nikomu nechtělo, což se tady očekávat nedá.

4 PALE MARTINI(GER), 5 am. Michaela Kacerová 58,5 – Letos vždy mezi nejlepšími, přičemž dobře zaběhl i v Mostě. Jeho handicap jde tak ale stále nahoru, takže pár lepších koní se asi najde.

5 MONTE CHRISTO, 6 am. Zuzana Míčová 61,0 – Také jemu se letos daří, když dvakrát zvítězil a týden starý slabší start omlouvá distance. I v Mostě sice zaběhl pár dobrých forem, ale jednalo se o méně obsazené dostihy a tady to bude mít jako koncovkář složité.

6 RAKIA, 5 s ž. Martina Havelková 49,0 – Posledně přes zaváhání na startu překvapivě zvítězila o kategorii níž. V Mostě se jí dařilo i dříve, ale tady má 3,5 kg přes váhu a s podobnou konkurencí se ještě neutkala.

7 WOBULL SE NOW, 8 am. Petra Florianová 60,0 – V posledních startech mu v závěru došly síly. Most ale jeho ofenzivní taktice nahrává, což dokazuje i květnový bronz z dobře obsazené dvojky. Uvidíme, jak mu rozvrhne síly méně zkušená jezdkyně.

8 PAN DARCY(IRE), 3 j žk. David Liška 58,0 – Výkony z Francie i VJC by tu mohly stačit, ale před 12 dny ve Varech vyběhl výrazně slabší formu, když skončil poslední mezi nezvítězivšími.

9 TRINIS, 4 ž. Jaromír Šafář 57,0 – V posledních startech se mu nedařilo, ale neměl ideální průběhy. V Chuchli byl na špici hodně chtivý, ve Varech šel zase příliš zezadu. Zkraje sezóny v Mostě zvítězil, takže se tu může chytit.

10 VALMONT, 9 s Adam Florian 54,0 – V devíti letech se dostal do výborné formy. Oproti minulým sezónám je tak ale jeho handicap výše, když doposud startoval v handicapech IV. a V. kategorie.

11 KISSI BOY, 3 ž. Jakub Pavlíček 60,0 – Ve třech handicapových startech skončil nejhůře čtvrtý. Jako nepříliš prověřený tříletý kůň může mít rezervy, ale v Mostě se představí poprvé.

12 ARCHIPENKA(GB), 4 Beysim Ferhanov 59,5 – Loni dlouho hledala svou parketu. Sprinty se ukázaly jako to pravé, když dokonce zvítězila na 900 metrů ve Slušovicích. Do sezóny bude teprve vstupovat, ale stájová forma je výborná.

13 COLLEGE SUCCES(FR), 7 ž. Jan Verner 53,0 – Posledně to na něj bylo příliš dlouhé, teď může mít opačný problém. Při letošní premiéře skončil druhý, ale jednalo se o cenu, kde za ním tolik kvality nezůstalo.

Tipařův verdikt: Několik koní se utkalo před měsícem ve Varech. Na druhém až čtvrtém místě skončili s nevelkými rozestupy Tapajo, Pale Martini a Kissi Boy. V Mostě se více daří koním s ofenzivní taktikou, což doporučuje Pale Martiniho, ale tady asi nebude mít na špici tolik klidu. Lepší volbou tak může být tříletý Kissi Boy. I díky ubrání metrů progresem nepřekvapí ani CUNAMI, která má lepší číslo. Přes absenci startu v nohách nelze podceňovat ani Archipenku. (jf)  

 

14:00 - 6.dostih - Cena HIPODROMU MOST

R - handicap II.kat. - 3+ - 2200 m - 90 000 Kč

1 MONTJEU THIRD, 5 ž. Jaromír Šafář 64,0 – V prvních dvou letošních startech podal výborné výkony. V posledních dvou ale šla jeho forma dolů. Ztratil za ně ale jen 2 kg v handicapu, takže je stále blízko svému životnímu maximu. V kombinaci s jasně nejvyšší váhou v poli vychází okolo 4. – 5. místa.

2 BE MASTER(FR), 3 ž. Martina Havelková 52,5 – Jediný tříletek v poli. Ačkoli dostal za poslední výsledek hodně přidáno, tak by stále mohl být o pár kilo pod svým maximem. Metry navíc proti poslednímu startu by měli být plusem. Měl by jít nahoru, a i když to nebude mít proti starším lehké, tak by mohl vyhrát.

3 MYSTIC GOLFER, 7 ž. Pavlína Filipová 53,0 – Letos běhal jen jednou a hned debut jistě vyhrál. Dostal se ale blízko svého handicapového maxima. Není moc důvodů, proč by se měl v sedmi letech dále zlepšit, takže vychází okolo konce tabule.

4 GLAVALINO(SRB), 6 ž. Jiří Palík 56,0 – Naposledy podal dobrý výkon. S podobnou známkou by si mohl poradit, ale nevýhodou je 1,5 přesváhy. Distance je na hraně jeho optima. O 3. – 4. místo by měl bojovat.

5 VĚDMA, 6 ž. Jiřina Andrésová 51,0 – Poctivá klisna ještě nikdy neskončila bez dotace. Její handicap je ale na maximu. Distance je navíc o trochu kratší, než by bylo ideální a mostecká dráha jí též asi úplně nesedne, takže vypadá na boj o poslední dotovanou příčku.

6 GOLDEN DEVIL, 5 ž. Jan Verner 58,0 – Vrátil se na dráhu po roční pauze a ve druhém startu předvedl slušný progres. Distance ale pro něj byla hodně krátká. Ztratil tak za dva starty 4 kg v handicapu a s touto známkou by si měl dobře poradit. Při návratu na optimálnější distanci tak vypadá velmi zajímavě a mohl by bojovat o vítězství.

Tipařův verdikt: Jediný tříletek v poli BE MASTER by mohl patřit k širší špičce ročníku a má zřejmě ještě rezervy, takže vychází na první místo. Nejvíce by ho mohl potrápit Golden Devil, který patřil ke špičce a v posledních startech se seběhal. Míle pro něj byla hodně krátká a při návratu na optimálnější distanci tak lze čekat další progres. I když má 1,5 přes váhu, tak by o třetí místo mohl bojovat Glavalino. (tj)

 

14:30 - 7.dostih - Cena Jockey Clubu ČR

R - cena III.kat. - 3 - 2000 m - 60 000 Kč

1 NAUPLIOS(FR), 3 Daniel Vyhnálek 55,0 – Zatím startoval dvakrát ve Francii. Debut nebyl špatný. Druhý start se mu ale nepovedl. Zřejmě na něj byla míle moc krátká. Návrat na delší tratě by mu měl sedět. Těžko se zařazuje, ale každopádně tentokrát narazí na slabší konkurenci než ve Francii a zadarmo by běžet neměl.

2 DUKE WESTMINSTER(IRE), 3 sj žk. David Liška 55,5 – Ani on se ve třech startech ve Francii neprosadil. Nejlepší výkon podal při debutu, ale pak šly jeho výkony dolů. Po posledním startu vykastrován. Nastupuje po pauze. Pokud by navázal na debut, tak by mohl vyhrát, ale naopak poslední výkony by nestačil asi ani na konec tabule. Bude tak lepší počkat, jak se zařadí.

3 EPAULED(IRE), 3 ž. Jan Verner 58,0 – Při debutu v průměrně obsazeném dostihu porazil jen jednoho soupeře. Mohl by se zlepšit a o konec tabule bojovat i tentokrát.

4 CHEMINÉE(IRE), 3 Beysim Ferhanov 55,0 – Vlastní velmi dobrý původ. Debutovala před 12 dny. Podala průměrný výkon. Měla by jít nahoru. S distancí by si mohla poradit. Kandidátka na lepší umístění či boj o vítězství.

5 LA PAIX(FR), 3 ž. Jiří Palík 56,0 – Při debutu poměrně daleko od nejlepších. Měla by jít nahoru. Metry navíc budou plusem. Přesto vychází maximálně na konci tabule, ale spíš těsně za ní.

6 WARSPITE(IRE), 3 ž. Vendula Korečková 57,0 – Při debutu poslední. Asi se zlepší, ale na dotaci to stačit nebude.

7 LA VELOCITA(IRE), 3 b ž. Martin Laube 58,5 – Letos šla mírně nahoru proti loňsku. Startovala ale ve slaběji obsazených dostizích. Otazníkem je prodloužení distance. Boj o konec tabule by mohl být reálný.

8 AERACURA(IRE), 3 Antoine Subias 56,0 – Loni běhala těžké dostihy. Letošní debut byl dobrý. V dalších dvou startech ale šly její výkony dolů. Přesto zatím ukázala nejvíce ze startovního pole. Otazníkem je prodloužení distance. 

9 FORWARD, 3 s Adam Florian 56,5 – Nepovedl se mu poslední start, ale předtím podával na tuto sestavu solidní výsledky. Distance by mu měla vyhovovat. Kandidát na umístění na 1. - 3. místě.

Tipařův verdikt: Favorit se hledá v této sestavě velmi těžko. Opatrně tak volím CHEMINÉE, která má velmi dobrý původ a stáj má formu. Měla by jít nahoru oproti minulému startu. Největší konkurencí by jí mohli být koně trenéra Luky Aeracura a Duke Westminster. Pokud si poradí s distancí, tak zejména Aeracura. Dotaci by měl získat i Nauplios a Forward. (tj)