Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 149 Kč

nebo

Roční předplatné za 899 Kč

Více informací...

Objednat...

Rozbory dostihů: Velká Chuchle - 15. 9.

Rozbory dostihů: Velká Chuchle - 15. 9.

Rozbory dostihů na neděli 15. září ve Velké Chuchli, kde je vrcholem proutěnkářský Zlatý pohár EŽ Praha.

 

13:00 - 1.dostih - CENA SPOLEČNOSTI SIGNALBAU, a. s.

R - handicap III.kat. - 3+ - 1000 m - 60 000 Kč

1 TRINIS, 5 j Lucie Fialová 57,0 – Posledně trochu zklamal o kategorii výš, ovšem mnoho neztrácel a distance byla na hraně. V posledních dvou mosteckých startech prohrál s Cool Baby, ale vždy to mezi nimi bylo těsné a tady váhově vychází lépe. Stáji se v posledních týdnech daří.

2 GILIENNE, 3 ž. Jan Verner 60,5 – Posledně z šestého místa ztrácela méně než 1 a ½ délky na vítěze. Znovu ale narazí na trojici svých přemožitelů, kteří tu váhově vychází lépe. Na druhou stranu je na vzestupu, a protože je rychlá po startu, měla by těžit z nízkého čísla.

3 WOBULL SE NOW, 9 am. Petra Florianová, B.Sc. 63,5 – Poslední tři vítězství získal v Mostě, když mu tamní dráha s kratší rovinou sedí více. Na jaře ovšem ukázal, že na pevnější půdě dokáže zaběhnout i v Chuchli. Kilometr by mu teoreticky měl sedět, ale nemusí mít potřebný klid na špici.

4 COOL BABY(GB), 4 b am. Michaela Kacerová 59,0 – Rychlosti má dost, když na této distanci skončila v Bratislavě druhá za progresivním Akbulatem. Letos v šesti startech neupadla z tabule a čtyřikrát skončila do druhého místa.

5 WHISKEY JUNGLE(IRE), 3 Michaela Musialová 49,5 – V jediném českém startu zvítězil. Žokej se s ním tehdy po startu přetahoval, takže kratší distance vypadá jako plus. Tady sice narazí na lepší společnost, ale ve třech letech může jít nahoru.

6 DEREQUINTA(IRE), 3 s ž. Martina Havelková 49,0 – Od květnového vítězství v nejnižší kategorii se nemůže chytit. Před týdnem uzavřela doběh čtyřkového handicapu a tady bude obrat k lepšímu složitý.

7 STORMICO, 8 j am. Jindřich Fabris 61,0 – Spíše se mu sice daří na menších drahách, ale distance mu sedne, když ve Slušovicích zvítězil i na 900 metrů. V posledních třech startech skončil druhý, když ve dvou handicapech prohrál až po boji a posledně v Netolicích jasně porazil Trinise, byť výsledky z tamní dráhy je nutné brát s rezervou.

8 SUMMER DRESS(GB), 4 am. Kateřina Kuntová 60,0 – U nás absolvovala pouze dva starty loni na jaře, kdy neuspěla mezi špičkou tříletých klisen. Ve Francii vlastní handicap 27,5 kg. To sice není špatné, ale na start půjde po více jak roční pauze.

9 VALMONT, 10 s ž. Kateřina Hlubučková 56,5 – Před týdnem šel na start po delší pauze, přesto zvítězil a výrazným rozdílem porazil Derequintu. Dostal se tak ale na životní maximum, s nímž to bude mít proti mladším rychlíkům složité.

10 ZLATONKA(IRE), 3 Lucie Palková 55,5 – Něco podobného by umět měla, když posledně nedosáhla na lepší umístění kvůli zaváhání na startu. Mínusy jsou ale nejvyšší číslo a debutující jezdkyně.

Tipařův verdikt: Na kilometrové distanci mohou rozhodovat detaily. Nejblíže u bariéry odskočí čtveřice koní, které se utkala koncem července ve vyrovnaném mosteckém handicapu. Podle tohoto srovnání teoreticky nejlépe vychází TRINIS, který navíc v Mostě rozdával metry, zatímco tady odskočí z jedničky. Hodně rychlosti mají Cool Baby i Wobull Se Now. Vpředu nepřekvapí ani Stormico. (jf)

Tip: Trinis – Wobull Se Now – Cool Baby

SÁZKOVÁ NABÍDKA

 

13:30 - 2.dostih - CENA SPOLEČNOSTI ČESKOMORAVSKÁ ŽELEZNIČNÍ OPRAVNA, s. r. o.

R - cena III.kat. - 2 - 1200 m - 60 000 Kč

1 VENEZIA, 2 Michal Hrouda 53,5 – Narozena v půlce dubna. Matka dosáhla ve Francii na podprůměrný handicap 23 kg. Běhala nejvíce distance 1300 - 1600 metrů. Venezia je jejím prvním potomkem.

2 DELLIPSA, 2 ž. Petr Foret 56,0 – Při debutu daleko od nejlepších. Měla by se zlepšit, ale její čas asi přijde později. Narozena též v půlce dubna.

3 VADETABERRY, 2 Simona Laubeová 52,5 – Narozena až v červnu. Matka vyhrála jako dvouletá, ale jinak má spíše delší původ.

4 ALBATROS(IRE), 2 Beysim Ferhanov 57,5 – Narozen až v květnu. Postupně se zlepšuje. Naposledy narazil na silnou konkurenci. Zkrácení distance nebude plusem, ale třídou a zkušenostmi by se měl zařadit mezi ty úplně nejlepší.

5 TORRERO(FR), 2 ž. Vendula Korečková 58,0 – Ve druhém startu se výrazně zlepšil, když doběhl třetí v jedničce. Distance mu docela sedne. Pokud potvrdí progres, tak by měl vyhrát.

6 ANIELA(IRE), 2 ž. Jan Verner 56,0 – Vlastní raný sprinterský původ, ale narozena až koncem dubna. Distance jí sedne. Měla by se zlepšit. Nepřekvapí bojem o nejvyšší příčky.

7 SHENAH(IRE), 2 s ž. Martina Havelková 57,0 – Má nejvíce zkušeností. Vlastní raný a rychlý původ. Tentokrát narazí na slabší konkurenci než v posledních dvou startech, takže by měla bojovat o nižší dotace.

8 MARIOS(IRE), 2 Michaela Musialová 54,5 – Při debutu zůstal v boxech. Zřejmě dvojka stáje. Měl by se zlepšit. Mohl by bojovat o dotované příčky.

9 SHOW ME THE MONEY, 2 ž. Kateřina Hlubučková 55,0 – Narozena v půlce března. Ani jeden starší pravý sourozenec na rovině mnoho neukázal. Ziskem dotace by překvapila. 

Tipařův verdikt: Největšími kandidáty na vítězství jsou Albatros a TORRERO. Druhému jmenovanému zřejmě lépe sedne kratší distance, takže je favoritem. Oba ukázali jasně nejvíce třídy z celého pole. U Albatrose je otázkou jen zkrácení distance. Ta by naopak měla být ideální pro Anielu, která by se měla zlepšit proti debutu. O další dotované příčky by se měli poprat zejména Shenah a Marios. (tj)

Tip: Torrero – Albatros – Aniela

SÁZKOVÁ NABÍDKA

 

14:00 - 3.dostih - CENA SPOLEČNOSTI CHLÁDEK & TINTĚRA PARDUBICE, a. s.

PP - cena IV.kat. - 4+ - 3300 m - 60 000 Kč

Tipařův verdikt: Poměrně slabě obsazený dostih. Z toho by mohl těžit GONTCHAR, který měl výbornou rovinovou třídu a letos se již rozběhal po rovině. V této konkurenci by se tak mohl prosadit hned při debutu na překážkách. Lord of Lightning již má debut na skocích za sebou, ale na třetím místě byl daleko od nejlepších a za ním mnoho kvality nezůstalo. Přesto by to zde mohlo stačit na umístění na „bedně“. Gibb´s Beach měl v minulosti výkonnost na úrovni třetí kategorie, což by zde mohlo stačit, ale letos ještě neběhal a navíc nastoupí poprvé pod novým trenérem. Nauplios se naposledy neumístil, ale bylo to v silné konkurenci. Zde by měl dotaci opět získat. Turion první dva překážkové starty nedokončil a minule byl druhý, ale za ním nezůstala žádná kvalita. Má stále prostor k progresu. (tj)

Tip: Gontchar – Lord of Lightning – Nauplios

SÁZKOVÁ NABÍDKA

 

14:30 - 4.dostih - CENA SPOLEČNOSTI SUDOP PRAHA, a. s.

R - handicap V.kat. - 3+ - 1400 m - 20 000 Kč

1 JENNY WALKER(IRE), 5 ž. Vendula Korečková 60,0 – O zářijový triumf přišla kvůli pozitivnímu dopinku. Letos jen dvakrát na startu, tady půjde po pauze a na kratší distanci než obvykle.

2 GOLD OF GIBRALTAR(GER), 6 žk. Denisa Sikorová 66,5 – Na této distanci zvítězil při první chuchelské neděli a v červnu bojoval o vítězství o kategorii výš. Poslední dva starty byly proti těžké konkurenci.

3 FANTASTIC LADY, 5 Michal Hrouda 62,0 – Vloni zvítězila v Mimoni a Netolicích. Letos se zatím nechytla a naposledy na jihočeské dráze ztratila dost délek na Big Bobbyho.

4 LYSYANARGENT(FR), 5 žk. Alena Plimlová 62,0 – Při vstupu do sezóny dominoval v mílovém handicapu. Od té doby se ale na start nepostavil a je na životním maximu.

5 RAKIA, 6 s Beysim Ferhanov 60,0 – Vloni zaznamenala dvě vítězství, úvod letošní sezóny jí ale vůbec nevyšel. Naposledy získala dotaci a mohlo by se jí to podařit i tady.

6 PRINCESS VIKTORIA(IRE), 5 j Lukáš Vladyka 55,5 – Ve třech letošních startech získala dotaci jen v Lysé. Ani tady to nebude jednoduché, na Rakii a Aida nestačila v srpnu ve Varech.

7 AIDO(POL), 5 s ž. Jan Verner 57,5 – V šesti letošních startech pětkrát za peníze. To by se mu mělo podařit i tady, i když distanci by potřeboval o trochu delší, tak pomoci by mu mohla stínidla.

8 SY JU REE, 3 žk. Taťána Mášová 48,0 – Zatím má na kontě pouhé čtyři starty. Handicapový debut ve Slušovicích nebyl tak špatný a zkrácení distance by mohla ocenit.

9 LEGOLAS, 3 am. Lenka Rájová 61,5 – V Mostě se prezentoval výrazně „dostihovějším“ projevem než při své premiéře. Měl by se ještě zvednout, jezdkyni ale nejspíš nečeká snadná práce.

10 BOUŘKA, 8 ž. Kateřina Hlubučková 65,5 – Před týdnem zvítězila jistě na kratší distanci. Na takto dlouhé ještě nevyhrála, dotaci ale získat může, v minulosti už se jí to podařilo několikrát i s vyšší známkou než má teď.

11 KÁRL, 8 b ž. Martina Havelková 54,5 – Před týdnem daleko za Bouřkou. Neměl ale obvyklé beránky a oproti tomuto startu má teď o 11 kg výhodnější váhu.

12 BIG BOBBY(IRE), 5 am. Kateřina Kuntová 61,0 – Při druhém letošním startu bojoval v Mostě o vítězství. Od té doby na to ale nenavázal, a asi bude lepší vyčkat, jakou má forma z Netolic hodnotu.

13 LAKAR, 9 bj am. Michaela Kacerová 53,5 – Letos vyhrál slabší amatérský dostih v Mostě, jinak se mu ale nedaří. Měl už by se chytit, vloni na podzim se dokázal umístit i s o 10 kg vyšší známkou.

Tipařův verdikt: Moc koní s aktuální dobrou formou se tu nesešlo. Bouřka na této distanci ještě nezvítězila, AIDO by nejspíš potřeboval pár set metrů navíc, mohl by mu ale pomoci poprvé zkoušený blinkers. Jistý návrat formy ve Varech naznačila Rakia a chytit už by se mohl Lakar. (fm)

Tip: Aido – Lakar – Bouřka

SÁZKOVÁ NABÍDKA

 

15:00 - 5.dostih - CENA SPOLEČNOSTI KK - PROVOZ A OPRAVY LOKOMOTIV, s. r. o.

R - cena III.kat. - 3+ - 1800 m - 60 000 Kč

1 HELISON(FR), 3 Michaela Musialová 50,5 – Vlastní kvalitní původ a druhý loňský start tu má hodnotu. Tehdy dostih v rychlém tempu odvodil, takže sundání stínidel vypadá jako plus. Sezónu ovšem bude teprve zahajovat. Díky nízké váze a slabší konkurenci přesto může bojovat o dotace.

2 RUSTIKAL(IRE), 3 ž. Jan Verner 55,5 – V zimě změnil trenére a letos se ve všech startech umístil mezi nejlepšími. Navíc jde postupně nahoru, takže je hlavním vyzyvatelem favorizované Tularky.

3 TULARKA(IRE), 3 Beysim Ferhanov 60,0 – V Českém derby i Oaks zklamala, ale minule se i díky ubrání metrů ukázala v lepším světle, když zvítězila s viditelnými rezervami. Tady sice ponese vyšší hmotnost, ovšem konkurence je naopak slabší.

4 SWAN PRINCESS, 3 ž. Martina Havelková 54,0 – Posledně skončila ve Slušovicích za kvalitními soupeři, a to jí v cílové rovině přibrzdil slábnoucí Alexandr. Nejlepší výkony ale podala na menších levotočivých drahách.

5 ALHAMRA(FR), 4 s ž. Petr Foret 56,5 – V zimě změnila trenéra a je na vzestupu, což dokazují dvě vítězství ze čtyřkových handicapů. Podle poměru váha/handicap by jí měli porazit Tularka a Rustikal, ale boj o třetí příčku vypadá reálně.

6 CAPTAIN LUKA(IRE), 3 ž. Kateřina Hlubučková 53,0 – Původ nemá špatný, když je polobratrem Gr.3 vítěze na 1200 metrů Above The Rest. Jako roček stál 18.000 euro. Při bratislavském debutu ale obsadil vzdálené předposlední místo a od té doby bezmála tři měsíce nestartoval.

7 STREET SINGER(GB), 5 b am. Kateřina Kuntová 53,0 – Srpnové umístění z jedničky je zavádějící, protože se jednalo o dostih BBAG, v němž jedničkovou třídu měla pouze dvojice nejlepších. Většinou startuje v čtyřkových handicapech a po 26 životních startech je stále nezvítězivší.

8 SO THEY SAY(FR), 4 s am. Jindřich Fabris 58,0 – Ve Francii vlastní handicap 29 kg, což v této společnosti nevypadá špatně. V jediném letošním startu ale skončil před dvěma týdny daleko poslední v Drážďanech. Všechny starty navíc absolvoval na delších distancích.

9 SHEDIR(IRE), 3 žk. Denisa Sikorová 50,0 – Debutoval koncem července v mosteckém dostihu pro nezvítězivší. Podporu potřeboval už po startu a nakonec skončil na vzdáleném posledním místě. Jeho hlavním cílem je zřejmě zisk handicapu.

10 MISS PRAGUE(IRE), 3 j ž. Jiřina Andrésová 51,5 – Při druhém loňském startu si v Lyonu nevedla špatně. Do aktuální sezóny ale vstoupila pod novým trenérem až začátkem srpna a ve Slušovicích na nejlepší ztrácela výrazněji. Také si jde hlavně pro handicap.

11 IRISH HERO, 3 žk. Taťána Mášová 49,5 – Má dva pravé bratry a oba debutovali až ve třech letech. Irando je užitečným trojkovým sprinterem, Instinkt se nechytl ani v pětce. Dá se čekat především seznamovací start. 

12 MYRNA(GB), 3 Michal Hrouda 52,0 – Jako odstávče stála 2.800 guineí. Jediným startujícím polosourozencem je Black Sails, která ukázala slušnou třídu už jako dvouletá, když dvakrát získala RPR 91 liber. Ranný byl otec Havana Gold, přesto bude teprve debutovat.

13 POPOCATEPETL, 4 s ž. Vendula Korečková 58,0 – Poslední dva handicapové starty jsou dobré a jeho táhlá koncovka napovídá, že mírné prodloužení distance zvládne. Bez dotace by odejít neměl. 

Tipařův verdikt: Tato cena vypadá přehledně, když zhruba polovina pole půjde na start kvůli zisku zkušeností nebo handicapu. Na vítězství z Karlových Varů by měla navázat TULARKA. Největším soupeřem by jí měl být další tříletek Rustikal, který sice ponese o 4,5 kg méně, ale v handicapu na Tularku ztrácí 7 kg. Na třetí příčku je aspirantů více. Dobrým závěrem disponují Alhamra a Popocatepetl, přičemž dříve jmenovaná klisna jde výrazněji nahoru. (jf)

Tip: Tularka – Rustikal - Alhamra

SÁZKOVÁ NABÍDKA

 

15:30 - 6.dostih - Cena Společnosti Sudop Brno

R - handicap II.kat. - 3+ - 2400 m - 90 000 Kč

1 BALLEROY(FR), 4 b ž. Martina Havelková 53,5 – Loni jeho rating ve Francii klesnul na 31 kg. U nás po neúspěchu mezi špičkou zamířil do handicapů, kde se mu nejlíp vedlo v Mostě, který svědčil jeho ofenzivní taktice. Chuchelská rovina je dlouhá.

2 NAEX(IRE), 4 ž. Jiřina Andrésová 49,5 – Přestože má kratší původ, byl většinou směřován na delší tratě a v Chuchli si nevedl špatně. Minule byl druhý na míli v karlovarské amatérce, kde chvíli v rovině neměl dostatek prostoru. Běhat začal až letos a jeho projev je stále takový nevyzrálý.

3 GLAVALINO(SRB), 7 ž. Kateřina Hlubučková 52,5 – Nejvíc se mu dařilo v Mostě na distancích okolo 2000 metrů. V Chuchli, ale i ve Varech, šel vždy na 2400 metrů a neuspěl.

4 WANIKORO, 6 ž. Jan Verner 52,5 – Letos je na ní naprostý spoleh. V posledních třech startech nebyla hůř jak druhá a i tady vychází dobře.

5 GOLDEN IRENE, 7 ž. Petr Foret 56,0 – Chodí ofenzivní taktikou, a proto jí víc vyhovují dráhy s kratší rovinou. Minule jí ve Varech soupeři chytli.

6 MYSTIC GOLFER, 8 ž. Vendula Korečková 56,0 – Zkušený veterán má stále co nabídnout. Na derby mítinku prohrál s Wanikoro jen o nos a teď bude mít o kilo větší výhodu. Minule se mu ale nedařilo v Mostě. Do mostecké krátké roviny ale vbíhal poslední a to se těžko stahuje.

7 CHARLES QUATRIEME(FR), 9 Michal Hrouda 60,5 – V dostizích bývá chtivý, a proto chodí za polem. Ve Varech předvedl opět svůj spíd, ale v jedenáctičlenném poli ale šel hodně zezadu. Tady by to mělo být jednodušší. Distance vypadá za hranicí jeho optima, ale při optimálním průběhu to není nepřekonatelné.

Tipařův verdikt: V dostihu startuje osvědčená dvojice Mystic Golfer a Wanikoro, z nichž Wanikoro je letos spolehlivější. Pro CHARLES QUATRIEME je sice distance za hranou, ale když se mu podaří průběh, mohl by se prosadit svojí třídou. (ob)

Tip: Charles Quatrieme – Wanikoro – Mystic Golfer

SÁZKOVÁ NABÍDKA

 

16:05 - 7.dostih - Zlatý pohár Elektrizace Železnic Praha

PP - cena I.kat. - 4+ - 4200 m - 360 000 Kč

1 SLIVKA, 4 ž. Niklas Lovén 66,0 – Loni patřila mezi špičku tříletých klisen, letos se dá označit za překážkový objev sezóny. Zatím si totiž vedla suverénně a těsně prohrála jen v Itálii. Její soupeři ale byli také nováčci. Tady narazí na zkušenější sestavu. Sice bude mít výraznou úlevu pro čtyřleté, ale také poprvé půjde na takhle dlouhé distanci.

2 SIXTYSEVEN, 10 ž. Martin Liška 70,0 – Sice se zúčastňuje větších dostihů, ale bývá v nich jen do počtu. Minule byl třetí ve slabě obsazené Velké mostecké.

3 MONTJEU THIRD, 6 ž. Marcel Novák 70,0 – Na rovinách patří mezi slušné středotraťaře. Před dvěma týdny byl druhý ve Velké letní ceně na mostecké dráze, která sedí jeho ofenzivnímu stylu. Tím se prezentoval i ve dvou dostizích přes proutěné překážky ve Slušovicích, které s přehledem opanoval. Tohle ale bude delší.

4 POLO ROUGE(FR), 8 Jakub Spáčil 70,0 – Vlastní sice velmi slušný francouzský rating 60 kg, ten si ale vyběhal na provinční dráze Granville, kde získal stejně jako loni trojici po sobě jdoucích vítězství. Tady se těžko zařazuje, s distancí ale zkušenosti má.

5 FAMOUS VALLEY(IRE), 5 Pavel Složil ml. 68,0 – Díky chytrému menežování, kdy střídala roviny s proutěnkami, vyhrála 10 dostihů v řadě. S lepší společností se ale setkala jen dvakrát. Letos přesvědčivě vyhrála Karlovarskou dvojnásobnou míli a na proutěnkách loni na podzim v Chuchli, kde jí ale prohnal veterán Čáriray. I ona zatím na takhle dlouhé distanci nestartovala, ale již má dost zkušeností a vytrvalost by neměla být problém.

6 MISTER WESTMINSTER(GB), 9 ž. Jaroslav Myška 70,0 – Poslední dva starty sice nedokončil, ale Zlatý pohár, než „štycnul“ předposlední překážku, měl slušně rozjetý. V Netolicích chyboval před závěrečnou fází dostihu. Není tedy zvlášť spolehlivý a aktuální forma není známá, ale kdysi přední vytrvalec ukázal něco na proutěnkách i na této distanci.

Tipařův verdikt: Setkává se tu zajímavá sestava, když především nováčci nemají vyzkoušenou distanci. Dosud suverénní FAMOUS VALLEY stále nemusela ukázat vše a vytrvalost by jí scházet nemusela. Pro mladší Slivku to může být dlouhé, ale může těžit z výrazně menšího zatížení pro čtyřleté. Mister Westminster běhal na těchto tratích větší dostihy v Itálii a stále má co říct. (ob)

Tip: Famous Valley – Mister Westminster – Slivka

SÁZKOVÁ NABÍDKA

 

16:40 - 8.dostih - CENA SPOLEČNOSTI AŽD PRAHA, s. r. o.

R - handicap IV.kat. - 3+ - 2400 m - 40 000 Kč

1 CENNÁ NADĚJE, 3 b ž. Vendula Korečková 57,0 – Stabilní formy ukázala mezi nezvítězivšími i v handicapu. I tady by tak měla něco vydělat.

2 DETERMIS, 6 ž. Jiřina Andrésová 57,0 – Její překážkový pokus neměl dlouhého trvání, ve Slušovicích ale zaběhla dobře. Otazníkem je distance, její parketou byly střední tratě.

3 SISI POP, 5 ž. Petr Foret 56,0 – Sezónu zahájil na maratónských tratích, tohle by mu ale mělo sedět lépe. Naposledy ve Varech nebyl daleko za Eowyn a tady je výhodněji zatížen.

4 ROONY, 10 sj žk. Denisa Sikorová 50,0 – V květnu v Mostě vybojoval těsné vítězství, od té doby se mu ale tak nedaří. Distance by mu ale měla být bližší než ta, na které šel naposledy.

5 WHITE GHOST, 8 ž. Martina Havelková 62,5 – Dotaci získala letos zatím jen o kategorii níž ve Slušovicích. Naposledy ve Varech poměrně výrazně poražena čtveřicí Eowyn, Sisi Pop, Marker Sun a Anhor.

6 ANHOR(GER), 4 Simona Laubeová 57,0 – Letos se dokázal umístit na výrazně odlišných distancích. V srpnu ve Varech se od něj čekalo trochu více, na špici ale neměl moc klidu. Tady by se ho dočkat mohl.

7 LA SARENNE(FR), 5 Lucie Fialová 53,0 – V anulovaném dostihu v Mostě by se jistě umístila. To by měla zvládnout i tady, pár kilo přes váhu může mrzet.

8 MARKER SUN, 10 žk. Alena Plimlová 50,0 – Před týdnem ho chytila jen silně finišující vítězka. Tato distance je mu bližší, v srpnu ve Varech nebyl daleko od několika nynějších soupeřů.

9 EOWYN, 6 ž. Kateřina Hlubučková 60,0 – Letos nezískala dotaci jen na příliš krátké distanci v Mostě. Tady by se mohla vítězství dočkat, její známka je ale na životním maximu a oblíbené měkké dráhy se asi nedočká.

Tipařův verdikt: Na tuto kategorii poměrně slušná sestava. Vítězství by si za svou letošní konzistentnost zasloužila EOWYN, soupeřem by měl být Sisi Pop nebo duo stáje Rozkovec, La Sarenne a Marker Sun. (fm)

Tip: Eowyn – Sisi Pop – La Sarenne

SÁZKOVÁ NABÍDKA