Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 149 Kč

nebo

Roční předplatné za 899 Kč

Více informací...

Objednat...

Tip: Pár slušných kurzů v Chuchli i v Bratislavě

Tip: Pár slušných kurzů v Chuchli i v Bratislavě

Ondřej Blahník si vybírá ze sázkové nabídky na dnešní dostihy ve Velké Chuchli i zítřejší derby mítink v Bratislavě.

Tip Ondřeje Blahníka

Z víkendové nabídky se mi líbilo pár kurzů. V Bratislavě se mi stále líbí kurz na Classu v Ceně Pat‘s Music. Koně ze stáje Václava Luky přestávají mít problémy a dostávají se opět do formy. Myslím, že teď na tom bude určitě líp než v minulém startu, ale asi to nebude ještě top forma. I s ní si nejsem jistý, zda by na 2000 metrů dokázal porazit Zariyanku s 2 kg nevýhodou. Přesto kurz 6:1 mi přijde moc vysoký. Za menší risk to stojí, ale na tip, za kterým bych si stál, to není.

Moc vysoký kurz měla také Palmera v bratislavském Zlatém poháru. Loni skončila sezónu předčasně a letos se dostávala do formy pomalu. V posledním startu se však ukázala dobře. Přestože to nebylo v tak silně obsazeném dostihu, vyhrála hodně přesvědčivě. Jaromír Šafář jí udělal dobrý dostih a právě průběhy dostihů v minulosti podle mě byly na vině, že nezaběhla líp. Adam Florian na to může navázat. Neříkám, že je Palmera nějaký zázrak, ale dokázala se umístit ve slušné společnosti. 27:1 na ní bylo moc a především lákalo 3,85:1 do pátého. Kurz ale již spadl, na „tabuli“ je nejlíp 3:1, což už tak lákavé není. Proto jsem si vybral jen tip na dnešní odpoledne.

 

LENA    V  8:1

15:30 – 2. dostih - Velká Chuchle (II. kat. handicap, 1400 m)

Tipsport  1 bod

I u mého tipu již také klesl kurz. Včera byl 9:1 a do třetího 3,25:1. Kurz na umístění je ale již 2,85:1 a to se mi tak zajímavé nezdá, zkusím tedy zariskovat jen na vítězství. Tomuto dostihu jsem se věnoval v rozborech, proto se nebudu dlouze rozepisovat. LENA se ukazoval dobře již ve dvou letech, kdy při debutu byla třetí za rozběhaným Arkhangelskem a Queen Of Beaufay. Líbilo se mi i její vítězství v Chuchli, kdy si dostih na 1200 metrů stylem start-cíl lehce vyhrála, dobře šla i Cenu zimnej kráľovnej v Bratislavě, kde na ní bylo 1600 metrů moc. Letos šla také nejlíp v Memoriálu Rudolfa Deyla v Mostě, kde jí na 1400 metrů chytli až před cílem Queen Of Beaufay a Dally Top. Na tento výkon nenavázala v jarní ceně klisen, kde za ní skončily jen klisny, které se nedokázaly uplatnit ani v horších kategoriích. Martina Havelková jí pak po týdnu poslal proti hřebcům do Velké jarní, kde bylo jasné, že nemá moc šancí. Doběhla sice až 12., ale držela se se ctí. Po takto náročném programu zaběhla solidně v Ceně Nory Jeane, kde na měkké dráze skončila pátá necelých 5 délek za vítěznou Comming Pulse, která má rating 72,5 kg. Všechny klisny, které doběhly před ní, mají rating přes 70 kg. Ona má 67 kg a teď poprvé nastoupí do handicapu. Na rozdíl od většiny soupeřů tak ní podchycená v handicapové společnosti a já sázím na to, že má dostatek třídy, že by si s ním měla poradit. 1400 metrů by pro ni mělo být ideální a líbí se mi šesti týdenní pauza, během níž si snad dostatečně odpočala od náročného jarního programu.

STARTOVNÍ LISTINY – Velká Chuchle

ROZBORY DOSTIHŮ – VELKÁ CHUCHLE

ROZBORY DOSTIHŮ - BRATISLAVA

 

2022: 36 tipů, 10 správných tipů, vsazeno 49 bodů, výběr 56,65 body, zisk +7,65 bod (+15,6%, ROI 1,15)

Tipů: 246 tipů, 72 správných tipů, vsazeno 348,5 bodů, výběr 373,99 bodů, zisk: +25,49bodů (+7,3 %, ROI 1,07)

2021: 70 tipů, 21 správných tipů, vsazeno 111 bodů, výběr 117,95 bodů, zisk +6,95 bodů (6,2 %, ROI 1,06)