Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 99 Kč

nebo

Roční předplatné za 599 Kč

Více informací...

Objednat...

Zájem o dostihy roste. Fortuna je opět ve hře

Zájem o dostihy roste. Fortuna je opět ve hře
Britští bookmakeři

Nedostatek sportů oživil u sázkových kanceláří zájem o dostihy. Sázky na ně bere opět i Fortuna.

Epidemie koronaviru zasáhla všechny sporty. V Evropě se nehraje fotbal ani hokej. Omezení a rušení sportovních událostí je po celém světě. Výraznou mezeru v sázkové nabídce se dvě naše největší sázkové kanceláře rozhodly zaplnit dostihy.

Samozřejmě se nejedná o naše dostihy. Dostihový provoz se zastavil i skoro všude v Evropě. Jen v Irsku opět rozjeli dostihy bez diváků. Dnes tam odstartovala rovinová sezóna. A právě na ně, ale i na dostihy v Austrálii a Americe, se zaměřily sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna. Tipsport v zimě po delší pauze opět rozjel Live sázky se streamy z dostihů, vypisoval i velké dostihové události, Cheltenham Festival nesměl chybět. Nyní ale má kromě Live sázek i několik menších dostihů v hlavní nabídce.

Fortuna dříve začala brát sázky na české dostihy stejně jako Tipsport. Po nějaké době ale od toho upustila. Výjimkou snad byla Grand National nebo Velká pardubická. Nyní však má v nabídce dostihy v Irsku, Austrálii i USA. Na dostihy tedy můžete sázet od brzkých ranních hodin do pozdního večera. Uvidíme, jak to bude po epidemii. Mnozí hráči se ale mohou na dostihy naučit a nabídka dostihů třeba nezmizí. Třeba se Fortuna opět vrátí do hry i na domácí dostihové dění. Konkurence na našem trhu by jistě byla prospěšná.

(Ondřej Blahník)