Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 149 Kč

nebo

Roční předplatné za 899 Kč

Více informací...

Objednat...

Celostátní sázka se rozjíždí

Podle tiskové zprávy TOTO CZ bude od čtvrtka zahájen náběr sázek na české dostihy po celé republice prostřednictvím sázkové kanceláře Foruna.

Vznik celostátní sázky na dostihy je v tomto odvětví v České republice skutečným průlomem. Od politických změn po roce 1989 a vzniku soukromých sázkových kanceláří jsme na ni museli čekat dlouhých 18 let. Mít možnost vsadit si kdekoli v republice, by mělo znatelně zpopularizovat celý dostihový sport a navíc by to mělo přinést nemalé finanční prostředky do nevelké kasy našeho turfu. Sázet by se mělo dát ve všech pokladnách sázkové kanceláře Fortuna, která patří k největším v republice.

Bohužel sázky nebude vypisovat samotná Fotuna, která ve svém oboru patří k nejlepším, ale jejím prostřednictvím je bude nabírat společnost Toto cz, kterou dobře známe pod značkou Betino. Tato společnost zatím nebyla schopna sázky pořádně rozjet a také je zpopularizovat, nemluvě o kvalitě vypisovaných kurzů. Doufejme, že hned zkraje hráče zvyklé mít daleko lepší nabídku na ostatní sporty neodradí.

Tiskovou zprávu TOTO CZ si můžete přečíst na stránkách Velké Chuchle.

Ondřej Blahník (ROBI)