Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 149 Kč

nebo

Roční předplatné za 899 Kč

Více informací...

Objednat...

V Mostě se představí vytrvalci i naděje do derby

V Mostě se představí vytrvalci i naděje do derby
foto: www.fotokisza.com - rabbit montjeu
V sobotu se poprvé podíváme do na mostecký hipodrom. Tradičním vrcholem prvního mítinku je Memoriál V. Smolíka První dámy ČR (NL) na 2400 metrů pro starší koně.

Ve slabé konkurenci místních vytrvalců by zde mohl hrát prim nový zástupce centrály Josefa Váni Olson, který se loni umístil čtvrtý v polském derby. Z ostatních by se snad mohli ukázat Rabbit Montjeu, loni zde druhá v Oaks, nebo Wonder House, od kterého se loni jistě čekalo více. Zástupci domácího trenéra Šavujeva oplývají na jaře katastrofální formou, a tak od obou importovaných klisen z britských ostrovů Hazelnut a Thety se nedá moc očekávat.

Tříletí se střetnou v první derby předzkoušce Memoriálu dr. Frankerbergera Czech Coal (NL) na 2000 metrů. Na startu bude plno zajímavých koní. Největší šance se ale dávají Budapestovi, který se slušně předvedl v pražské dvojce na 1800 metrů. Je zde i již letos v Německu rozběhaný Abascas, dobře běhající Carcassonne, lehký trojkový vítěz New Jape, syn Vapety Vernal Point či polský host Desamum.

Ondřej Blahník (ROBI)