Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 149 Kč

nebo

Roční předplatné za 899 Kč

Více informací...

Objednat...

Vrchol badenského mítinku je tu

Vrchol badenského mítinku je tu
www.galopponline.de - adlerflug

V neděli na baden badenském závodišti vyvrcholí tamní mítink Grosser Mercedes - Benz Preis von Baden na 2400 metrů. V poli šesti koní je horkým favoritem loňský derby vítěz Adlerflug (1,7:1) jehož povede Fredrik Johanson stejně jako v Deutschland Preis (Gr.1, 2400 m), kde na rozmoklé düsseldorfské dráze s přehledem porazil německou hvězdu Quijana a třetího, i nyní startujícího, It´s Gina (5,5:1).

Největším domácím soupeřem by mu měl být letošní vítěz Deutschland derby Kamsin (4:1), jenž naposledy doběhl druhý v Rheinland Pokal (Gr.1, 2400 m), kde všem utekl Oriental Tiger, který si již hned po startu vypracoval asi deseti délkový náskok a ani v cíli nebyla jeho vzdálenost o moc menší. Bohužel se později objevila vítězova pozitivní dopingová zkouška a výsledek dostihu závisí na vzorku B. Do Kamsinova sedla se ale vyhoupne Francouz Johan Victoire, který vystřídá Andrasche Starkea, jenž tentýž den pojede v kanadském Woodbine Quijana v Northern Dancer Turf Stakes (Gr.1, 2400 m) a jsou vedeni jako první šance v kurzu 3,75:1 před domácím veteránem Better Talk Now (4:1).

Kromě druhého z derby Ostalanda (15:1), kterému sázející moc nevěří, přijíždějí z ostrovů dva návštěvníci. Německý odchovanec Tempelstern (12:1) má na svém kontě jen umístění v Gr.3, ale pozornost poutá především Lucarno (6:1), který je loňským vítězem britského St Leger a letos má na kontě i výhru v newmarketských Princess of Wales´s Stakes (Gr.2, 2400 m), kde porazil i velmi slušného Papa Bulla. U britských bookmakerů je tak Lucarno vypsán již jako druhá šance s kurzem okolo 5:1.

Ondřej Blahník (ROBI)