Uživatel: | Registrovat
Menu

Předplatné

Pro přístup k placenému obsahu Vám nabízíme:

Měsíční předplatné za 149 Kč

nebo

Roční předplatné za 899 Kč

Více informací...

Objednat...

Camill nemusí být bez šancí

Jeden z nejlepších současných středoevropských vytrvalců Camill se dnes v 15.25 představí v Deauville v Prix de Reux (listed, 2500 m).
 

Svěřenec trenéra Kalaše bude mít podporu žokejské superstar O. Pesliera a vypadá to, že proti devíti soupeřům nemusí být zcela bez šancí na slušné umístění. Do dostihu sice nastoupí s nejvyšší váhou v poli, domácí konkurence ale nevypadá až tak hrůzostrašně.  Největší respekt vzbuzuje Ideal World (ž. Pasquier, tr. Fabre), který vloni jako tříletý zůstal o pouhý nos druhý v cíli Prix Niel (Gr. 2) v Longchamp. Letos se mu ale mezi staršími na nejvyšší scéně až zas tolik nevede. Dobře vypadá i Barongo (ž. Jarnet, tr. Suter), jehož nejlepší běhání je z letošního května, když v Chantilly na Gr. 2 scéně zaznamenal čtvrté místo, jen o délku od vítěze.

Na startu se objeví i dva hosté z Německa, které určitě nelze podceňovat. Zkušenější Sassoaloro (ž. Victoire, tr. Blume) má letos na kontě čtvrté a páté místo z Gr. 2 dostihů ve své domovině, zatímco Little Fighter (ž. Lemaire, tr. Carvalho) se rozcvičil pouze v lehkém dostihu v Hamburgu a zkusí navázat na své loňské druhé místo z německé předzkoušky Derby, Union Rennen.

 

(wha)