ROBI - Allez zůročí formu a start v nohách

Doufám, že jste se napakovali na mém středečním tipu Le Ducovi, který vyhrál o hlavu v Cheltenhamu.
U Willhill.com sice spadnul před startem na 5,5:1, ale Sportingbet ho držel výše a u Betfairu byl odpoledne 8:1.
Tentokrát se opět navracíme do místních vod.

Allez   1-3
Velká Chuchle (ne) -  5. dostih
Betino  1,8:1

O Allez se zmiňovala již Iva Miličková, když ji ve svém rozhovoru doporučila jako tip pro první neděli s tím, že loni předvedla hezký závěr. V trojkovém dostihu na 1300 metrů však vystřelila z boxů, celou dobu se držela na čele a v cíli měla na své vrstevnice náskok přes tři délky. Nyní má proti sobě silnější soupeřky, z nichž se mi nejvíce líbí My Dragon, která v létě suveréně vyhrála v Mostě a porazila i budoucí vítězku Ceny zimní královny. Od té doby však nestrtovala a bude dobré se nejprve kouknout na její letošní start. Proto bych doporučil radši Allez, která formu již ukázala a měla by být na na místě. Bohužel je však vypsána jako favoritka (4:1), a tak je její kurz nízký. Zkusil bych proto trochu počkat, jestli to nevyleze aspoň na 2:1.

Silken Sky   V/M
Velká Chuchle (ne) - 3. dostih
Betino  8/3:1

Nastupuje do dostihu, kde poběží lehký vítěz z minulé neděle Sharpour. Ten udělal velký dojem a je velkou šancí i o kategorii výše. Silken Sky ponese o 5 kg více než on, což je jistě nevýhoda, ale lehká vítězství v Mostě a ve Slušovicích zas mluví pro něj. Distanci umí, ale zatím moc nestartoval v Chuchli.