Ferdinand Minařík: „Girls Power!“

Ferdinand Minařík: „Girls Power!“

Zítra je v Chuchli na připravený lahůdkový program, jehož vrcholy jsou Velká jarní cena pro tříleté, starší se utkají ve Velké květnové ceně. Vzhledem k tomu že dostihy začínají už krátce po 12 hodině, tak mi na sepisování tipů moc času nezbylo.

Dá se ale říci, že vše podstatné už bylo řečeno ve Studiu TP, kurzy už se podle toho také pohnuly, takže není moc co rozebírat. Tipáč dnes ráno nabídku rozšířil a podle mě z nabízených duelů se toho dá vybrat celkem dost. Já zůstanu u jednoho „vítězného“ tipu a lákavého „speciálu“.

VCH 28. 6. 14:45, Fraga – vítěz @ 10:1 (tipsport), 1 bod

                              nejlépe umístěná klisna ve VJC skončí do třetího místa @ 1,75:1, 3 body

Velkým favoritem Velké jarní ceny je Rate (2,5:1) a spolu s novým importem s impozantním irským ratingem 92, kterým je Zaheyr (4,5:1), zůstávají vlastně jedinou dvojicí, na kterou jdou v tomto dostihu peníze.

Mě tu přijdou trochu přehlížené klisny, které po delší době dostanou šanci k poměření. Z trojice Eternity, Zoriyanka a Fraga (všechny vypsané ve stejném kurzu @ 10) se mi nejvíce líbí svěřenkyně trenéra Luky.

I když kurz @ 2,85:1 do třetího místa je celkem slušný, tak tady „each way“ vyměním za jiný tip. Více se mi líbí sázka, že jakákoliv klisna bude ve VJC do třetího místa. Všechny tři klisny jsou vypsané ve stejném kurzu jako třetí šance dostihu. I kdybych opominul všechny jiné aspekty, tak statisticky mi tu šance klisen vychází určitě lépe. Hodně štěstí!

statistika tipů: tipů 236 – vklady 361,5 – výběry 424,13 – roi 1,15